Servant Leadership w IT - webinar

Najlepszym testem, prawdziwym wyzwaniem dla liderów jest sprawdzenie: czy ludzie, których prowadzę, rozwijają się? Czy moja postawa sprawia, że stają się zdrowsi, mądrzejsi, bardziej autonomiczni? Czy staną się (...) Liderami?

Webinar, meetup, dyskusja, live?

Po prostu przestrzeń dla Ciebie, w której rozmawiamy o Przywództwie, gdzie możesz być słuchaczem jak i dołączyć do rozmowy z pytaniami

ZAPISZ SIĘ na bezpłatne i otwarte

Spotkanie – Webinar 28 Lutego 2023, 18:00

W trakcie webinaru odpowiemy na pytania:

Czy w IT w 2023 jest miejsce na Servant Leadership?

Czy Lider skupiony na ludziach ma czas dowozić zadania?

Czy Przywództwo i Introwertycy pasują do siebie?

Jak zacząć przygodę z Przywództwem?

Czy przywództwo jest tylko dla liderów zespołów?

a także

Co wspólnego mają owce z servant leadershipem? 🤔

O przywództwie opowie
Magda Kamińska

Jest pionierką Servant Leadershipu w Polsce i założycielką Center of Servant Leadership Poland, miejsca rozwoju przywództwa opierającego się na filozofii i wartościach #ServantLeadership. Wspiera organizacje w transformacji stylu przywództwa.

Magda posiada 20 letnie doświadczenie w rolach liderskich. W tym czasie była m.in. związana z jednym z największych banków, który przechodził transformację kulturową, zwinną i cyfrową. Była odpowiedzialna za realizację strategii biznesowych w środowisku zespołów rozproszonych i w samozarządzających się.

Magda zabiera ze sobą w górski teren grupy liderów z różnych organizacji, aby na przykładzie niezwykłego ekosystemu nomada-pasterza stawali się Servant Liderami i doświadczyli zmieniającej spojrzenie na przywództwo przygody.

Na bieżąco możesz śledzić Magdę na LinkediN.

Spotkanie poprowadzi
Adrian Sasin

Wkurzali mnie niekompetentni szefowie, tak bardzo, że postanowiłem się ich pozbyć na dobre.

Jak?

Dając wiedzę, narzędzia oraz umiejętności specjalistom i managerom IT, którzy chcą być lubianymi i skutecznymi liderami. Którzy zajmą miejsca obecnych szefów.

Dlatego będąc Senior IT Managerem w międzynarodowej organizacji założyłem Szkołę Kierowników IT, gdzie jako praktyk, trener i prelegent udowadniam, że każdy może stać się Liderem, za którym inni chcą podążać.

Dołącz i zobacz jak podejście Servant Leadership może sprawić by Twój zespół, był bardziej zaangażowany, a Ty miał(a) szacunek i świetne rezultaty 🙂

28.02 wtorek
18:00

Pierwszy email jaki otrzymasz to weryfikacja, że adres jest prawdziwy. Gdy potwierdzisz, to otrzymasz link do spotkania i zaproszenie do kalendarza.

Klikając „dołączam do webinaru” wyrażasz zgodę, aby Szkoła Kierowników IT, przetwarzała Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności w celu przesłania informacji o webinarze jak i zapisu na newsletter. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wycofania zgody.