Przykład newslettera, jaki otrzymują moi czytelnicy

Przykład newsletter

Obawiam się nieraz podać adres mailowy na stronie, której nie znam, bo nie wiem jaki newsletter dostanę.

„Wiem” zanim wyślą, że będą to maile sprzedażowe, bo przecież nikt, nic, nigdy, nikomu nie dał za darmo….. a może się mylę?

Osoby zaglądające na tego bloga mają te same wątpliwości, dlatego postanowiłem zrobić coś, żeby wyjść na przeciw tej niepewności.

Co Ty na to, że pokażę Ci przykłady prawdziwych maili jakie ja sam wysyłam?

Z jednej strony chciałbym, żeby osoby, które mi zaufały, dostawały lepsze rzeczy, niż zupełnie anonimowi czytelnicy artykułów, bądź oglądajacy wideo. Z drugiej strony, zależy mi na przejrzystości i rozwiewaniu wątpliwości. Zdecydowałem więc opublikować dwa realne newslettery:

Newsletter 1:

Hej, Cześć!
Cotygodniowy newsletter, czyli nie tylko ciekawe, ale i wartościowe rzeczy, które mają zrobić pozytywną różnicę, właśnie u Ciebie:

1) Refleksyjnie i rewelacyjnie na Tedx, Radek Kotarski
O co chodzi w nauczaniu? Temat zaczyna się od szkoły, zachacza o pamięć, prace domowe, nauczycieli oraz o perfekcyjnego obywatela, a kończy na tym co Ty możesz zrobić, żeby uczyć się efektywniej. Kwintesencja Radka z kwintesencją TEDx 🙂
— Link do Tedx —

2) Konflikty w zespole to codzienność – HBRP
Harvard Business Review Polska śledzę od dawna i warto się nimi inspirować, bo znaczna ilość artykułów jest oparta na badaniach, więc opisują co działa.
— Jak rozwiązywać konflikty —

3) Podcast – odcinek o zarządzaniu wirtualnymi zespołami
Niedawno zacząłem słuchać podcastu Menedżer Plus (dzięki Michałowi z People Skills for Geeks), a że temat zarządzania wirtualnymi zespołami rośnie w Polsce na sile, zachęcam Cię do posłuchania tego podcastu:
— Podcast o wirtualnych zespołach —


Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie czy wątpliwości odpisz na tego emaila, bo osobiście czytam każdy z nich 🙂

Dziękuję,

„Dziel się wiedzą, zdobywaj doświadczenie”

Adrian Sasin
https://szkolakierownikow.it

Newsletter 2:

Hej cześć!
Jak tam zmiana czasu? Może czas na coś nowego? 😉
Mam dla Ciebie kilka interesujących ciekawostek z tego tygodnia:

1) Narzędzie numer 1 każdego dobrego managera
Na blogu jest już nowe video o najlepszym narzędziu każdego team managera czy kierownika. Włożyłem w nie dużo serca, więc tym bardziej zachęcam Cię żebyś je zobaczył. Masz inne zdanie? Odpisz na tego maila.
Link do video


2) Badania na pracownikach Google
Google przez 10 lat badał co czyni ludźmi najlepszymi managerami. Mam wrażenie, że punkt 8 „ma techniczne umiejętności tak jak zespół, którym zarządza” budzi nieco kontrowersji. Może to kwestia branży?
— Link do artykułu w języku angielskim —


3) Skille ze świata DevOps, nowy silny trend
Instytut DevOps opublikował artykuł, w którym dzieli się corocznymi badaniami na temat niezbędnych umiejętności w świecie Tech. Autorzy są zaskoczeni silnym wzrostem znaczenia umiejętności miękkich, które ja nazywam uniwersalnymi.
— Link do instytutu DevOps —

4) Rebelia w zarządzaniu IT
Pisząc wpis o raportach w IT, uświadomiłem sobie, że zawsze byłem trochę rebeliantem i podważałem panujące zasady i reguły. Muszę przyznać, że dobrze na tym wyszedłem. Może też zrobisz mały test u siebie w firmie, czy aby raportowanie ma sens?
— Link do testu raportów —


Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie czy wątpliwości odpisz na tego emaila, bo osobiście czytam każdy z nich 🙂

Dziękuję,

„Dziel się wiedzą, zdobywaj doświadczenie”

Adrian Sasin
https://szkolakierownikow.it

Zgodzisz się chyba ze mną, że to nie są sprzedażowe maile 🙂
Mam nadzięję, że przejrzystość, którą propaguje, odpowiada też Tobie. Chciałbym, żeby to było standardem w każdej firmie, na każdym blogu czy w każdym biznesie. No, więc, teraz, gdy wiesz już jaki rodzaj maili możesz otrzymać, śmiało zapraszam – zapisz się 🙂

Ps. A znasz już najważniejsze narzędznie managera?

Udostępnij:

LinkedIn
Twitter
Facebook

Znajdziesz nas na:

Popularne wpisy

Interesujące?

Uzyskaj więcej i bądź na bieżąco!

Dołącz do społeczności Managerów, Kierowników, Team Leadów nastawionych na rozwijanie umiejętności i dzielenie się wiedzą!

Zobacz

Polecane wpisy

Jak podejmować decyzje w grupie?

Jak często bierzesz udział w podejmowaniu decyzji, głosowaniu, gdzie wszyscy się ze sobą zgadzają?Tylko bez oszukiwania! Milczenie się nie liczy, ponieważ często takie decyzje oznaczają „wszystko mi