Cześć!

Nazywam się Adrian i uczę jak być świetnym szefem – Liderem dla własnego zespołu!

W branży IT pracuję blisko 20 lat, zaczynając od prac mocno technicznych. Aktualnie zajmuje stanowisko kierownicze wyższego szczebla w międzynarodowej organizacji, zarządzam zespołami z kilku krajów i bardzo lubię swoją pracę.

Ukończyłem studia MBA i mam liczne certyfikaty potwierdzające moją wiedzę np. PM, Cobit, ITIL v3, v4 Managing Professional, czy DevOps Leader.

Znajdziesz mnie też wśród wykładowców MBA IT na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na studiach podyplomowych  Politechniki Warszawskiej.

Nauczę Cię wszystkiego co potrafię, jeśli tylko chcesz 🙂

Nie jesteś sam/a

Aktualnie dzielę się swoją wiedzą ze społecznością IT i pomagam innym zdobyć umiejętności, które musiałem samemu i powoli rozwijać. Często osoby, które otrzymają rolę przewodzenia zespołowi czują się zagubione bądź nie wiedzą czego dokładnie się od nich oczekuje.

Inni dochodzą do ściany w ścieżce eksperckiej i zastanawiają się co robić dalej, albo czy poradzą sobie na ścieżce kierowniczej. Są też tacy, którzy nie rozumieją dlaczego nie dostali jeszcze awansu.

No i nie zapominajmy o tych, którzy przez lata wykształcili swój sposób zarządzania, ale chcą ułożyć tą wiedzę i poznać działąjące u innych praktyki. Im wszystkim pomagam co dnia. Pomogę i Tobie 🙂

IT to już nie tylko umiejętności techniczne. Ludzie z IT potrzebują też umiejętności miękkich, uniwersalnych czy biznesowych. Do tej pory nie było nikogo kto by to kompleksowo wyjaśnił i przeprowadził przez labirynt wątpliwości. Jeśli chcesz się rozwijać w tym kierunku, zostaw swojego emaila (lub napisz na kontakt @ szkolakierownikow.pl) i zacznijmy robić coś dobrego i trwałego.

Lubię podróżować i zwiedziłem ponad 30 krajów. Wydałem książkę dla podróżników. Jestem fanem latania i paralotniarstwa.

Lider nie pracuje dla siebie

Przywództwo to coś, co robimy dla innych, a nie dla samych siebie. Nie trzeba ograniczać się do życia zawodowego.

Prywatnie jestem mężem i ojcem 3 wspaniałych dzieci. Jestem też honorowym dawcą krwi i szpiku, więc mam tak jakby czwarte dziecko z krwi i kości 😉

Jeśli jeszcze nie jesteś dawcą to bardzo Cię zachęcam, zapisz się, to nic nie kosztuje, a uczucie uratowania komuś życia można chyba tylko porównać do narodzin własnego dziecka.

Wybierz swój wolontariat, żeby łatwiej pokazać, że dbasz o innych oraz wzmacniać Twoją integralność i autentyczność.

Ełk
0 +
Słuchaczy wystąpień publicznych
0
Poepłnionych błędów w drodze do mistrzostwa 😉
0
Zadowolonych firm
1 %
Uwagi otrzymasz ode mnie

A jeszcze jedna ważna sprawa – PORAŻKI, WPADKI, F*CKUPY

Nie wkurza Cię czasem, jak w internecie wszyscy popisują się sukcesami?
Zależy mi na szczerości, więc dziele się z Tobą też moimi rzeczaczmi, które mi się nie udały:

Zobacz, że ta lista jest bardzo długa, chociaż niekompletna, ale to wszystko ukształtowało mnie i sprawiło, że dzisiaj jestem w stanie skutecznie ukierunkowywać na odpowiedni rozwój nie tylko siebie, ale przede wszystkim inne osoby. Żadna z tych rzeczy nie powstrzymała mnie przed świetnymi osiągnięciami, licznymi awansami, podróżami zagranicznymi – i Twoje porażki nie powinny powstrzymywać też Ciebie.

Dołącz do mnie, wpisując się na bezpłatny, edukacyjny i praktyczny Mailing Mentorski, a zobaczysz jak jeszcze bardziej możesz korzystać z mojej wiedzy i moich umiejętności 🙂

Zaufali mi Ci, którzy chcą rezultatów, a nie obietnic

Blog Lidera

Sprawdż co na blogu:

VII Edycja PRO LIDER IT – ZAPISZ SIĘ

Zapraszam dołącz do VII Edycji P.R.O. Lider IT, a pozytywnie zaskoczysz się jak sprawnie możesz dołączyć do najlepszych Liderów IT 🙂 Każdą edycję wzbogacam o

Jak podejmować decyzje w grupie?

Jak często bierzesz udział w podejmowaniu decyzji, głosowaniu, gdzie wszyscy się ze sobą zgadzają?Tylko bez oszukiwania! Milczenie się nie liczy, ponieważ często takie decyzje oznaczają „wszystko mi