Power Skills, Leadership, IT Management.

Mentorski Mailing dla Zespołów, Szefów i Liderów IT

Co tydzień otrzymuj skuteczne metody, praktyczne narzędzia i inspiracje, dzięki którym wyróżnisz się kompetencjami, łatwiej osiągniesz cele i będziesz czuć satysfakcję z pracy.

Sposoby zarządzania, komunikacji, produktywności i umiejętności przywódczych będą działały na korzyść Twoją i zespołu z którym pracujesz.

Dołącz do bezpłatnego mailingu

Jak to działa?

01

Podajesz i potwierdzasz swój adres email

Masz ze mną ciągły kontakt, w razie pytań piszesz, a ja odpowiadam na każdego maila. Obiecuję też dochować prywatności i nie przekazywać Twoich danych, ani zagadnień innym.

02

Co tydzień otrzymujesz praktyczne rozwiązania i trochę teorii dla kontekstu. Zaczynasz od autoanalizy umiejętności

Zaoszczędzasz czas na szukaniu dobrych źródeł. Dostajesz też raporty płacowe i interesujące ciekawostki ze świata IT, jesteś na bieżąco z rynkiem.

03

Cieszysz się uznaniem za swoje kompetencje, ludzie chcą z Tobą pracować, dowozisz, rozwiązujesz konflikty i awansujesz

Wszystko bezpłatnie, tak długo jak chcesz stawać się lepszym specjalistą i szefem w IT. Z zadowoleniem mówisz o tym mailingu swoim znajomym 🙂

.

Na czym się skupimy?

Power Skills

Czasem nazywane soft skills. To one dają moc do rozumienia i bycia zrozumianym, do wywierania wpływu, przeprowadzania zmian i czerpania satysfakcji z pracy. Nawet w 80% decydują o zawodowym sukcesie i powodzeniu.

Leadership

Przywództwo w świecie IT to znacznie więcej niż budowanie skutecznie działających zespołów, czy środowisk w którym ludzi się słucha, ceni i odpowiednio wynagradza. To też wizja i pomysł na Ciebie, Twoją ścieżkę kariery i może Twój startup, jeśli tego chcesz.

IT Management

Firmy i organizacje rządzą się swoimi prawami. Poznaj zasady gry, a będziesz znacznie częściej wygrywać i to przy mniejszym wysiłku. A ludzie będą chcieli z Tobą współpracować i wdrażać zmiany.

Dołącz do bezpłatnego mailingu

Przeciętność w IT
zostaw innym

Co jeszcze otrzymasz?

Autoanalizę Twoich umiejętności i kompetencji

Znasz swoje mocne i słabe strony? Wiesz nad czym warto popracować? Autoanaliza da Ci spersonalizowany wgląd i będzie drogowskazem do świadomego i zaplanowanego, a nie przypadkowego, rozwoju kompetencji.

Ściągawkę do dawania działającego Feedbacku (korygującego i wzmacniającego)

Zespół jest tak słaby jak szef pozwalający na złe zachowania – spóźnianie, nie dostarczanie, ignorancja, niska jakość, konfliktowość, podważanie itd. Feedback wyznacza granice dozwolonych zachowań. Opanujesz go, a wszyscy zyskacie.

Prostą i zwięzłą ściągawkę z prawa pracy, czyli taka, która uchroni Cię przed mandatem (zawiera urlopy, nadgodziny, bhp)

Wiesz, że za naruszenia prawa pracy możesz dostać mandat 5000 zł lub trafić do aresztu? Ty, a nie pracodawca. Nie ma wymówki, że czegoś nie wiesz. Ta ściągawka to ochrona i podpowiedź na co uważać.

Ebook o prowadzeniu zespołów w IT

Przeczytasz w dołączonym ebooku.

I wiele innych rzeczy składających się na ten emailowy niezbędnik Lidera IT. Zupełnie za darmo.

Kto będzie z Tobą w kontakcie?

Nazywam się Adrian i uczę jak być świetnym szefem – Liderem dla własnego zespołu!

W branży IT pracuję blisko 20 lat, zaczynając od prac mocno technicznych. Aktualnie zajmuje stanowisko kierownicze wyższego szczebla w międzynarodowej organizacji, zarządzam zespołami z kilku krajów i bardzo lubię swoją pracę.

Ukończyłem studia MBA i mam liczne certyfikaty potwierdzające moją wiedzę np. PM, Cobit, ITIL v3, v4 Managing Professional, czy DevOps Leader.

Znajdziesz mnie też wśród wykładowców MBA IT na Akademii Leona Koźmińskiego oraz na studiach podyplomowych  Politechniki Warszawskiej.

Nauczę Cię wszystkiego co potrafię, jeśli tylko chcesz 🙂

Świetny specjalista zostawał przeciętnym liderem?

Czas to zmienić!

Dołącz do bezpłatnego mailingu

Szkoła Kierowników IT | Polityka Prywatności | Regulamin