Przeciętność w IT zostaw innym.

Power Skills,
Leadership,
IT management.

Bezpłatny Mailing dla Zespołów, Szefów i Liderów IT

Co tydzień otrzymuj skuteczne metody, praktyczne narzędzia i inspiracje, dzięki którym wyróżnisz się kompetencjami, łatwiej osiągniesz cele i będziesz czuć satysfakcję z pracy.

Sposoby zarządzania, komunikacji, produktywności i umiejętności przywódczych będą działały na korzyść Twoją i zespołu z którym pracujesz.

Zapisz się już teraz lub czytaj dalej by dowiedzieć się więcej.

Jak to działa:

1

Podajesz i potwierdzasz swój adres email

Ja obiecuję dochować prywatności i nie przekazywać Twoich danych innym (polityka prywatności, Rodo). Masz ze mną ciągły kontakt w razie pytań.

2

Co tydzień otrzymujesz niesamowicie praktycznego maila i trochę teorii dla kontekstu. Zaczynasz od autoanalizy umiejętności

Zaoszczędzasz czas na szukaniu dobrych źródeł. Dostajesz też raporty płacowe i interesujące ciekawostki ze świata IT, jesteś na bieżąco z rynkiem.

3

Cieszysz się uznaniem za swoje kompetencje, ludzie chcą z Tobą pracować, dowozisz, rozwiązujesz konflikty i awansujesz

Wszystko za darmo, tak długo jak chcesz stawać się lepszym specjalistą i szefem w IT. Z zadowoleniem mówisz o tym mailingu swoim znajomym.

Na czym się skupimy?

Power Skills

Czasem nazywane soft skills. To one dają moc do rozumienia i bycia zrozumianym, do wywierania wpływu, przeprowadzania zmian i czerpania satysfakcji z pracy. Nawet w 80% decydują o zawodowym sukcesie i powodzeniu.

Leadership

Przywództwo w świecie IT, to znacznie więcej niż budowanie skutecznie działających zespołów, w którym ludzi się słucha, ceni i odpowiednio wynagradza. To też wizja i pomysł na Ciebie, Twoją ścieżkę kariery i może Twój startup, jeśli tego chcesz.

IT Management

Firmy i organizacje rządzą się swoimi prawami. Poznaj zasady gry, a będziesz znacznie częściej wygrywać i to przy mniejszym wysiłku. A ludzie będą chcieli z Tobą współpracować i wdrażać zmiany.

Co jeszcze otrzymasz?

1)

Autoanalizę Twoich umiejętności i kompetencji

Znasz swoje mocne i słabe strony? Wiesz nad czym warto popracować? Autoanaliza da Ci spersonalizowany wgląd i będzie drogowskazem do świadomego i zaplanowanego, a nie przypadkowego, rozwoju kompetencji.

2)

Ściągawkę do dawania działającego Feedbacku (korygującego i wzmacniającego)

Zespół jest tak słaby jak szef pozwalający na złe zachowania - spóźnianie, nie dostarczanie, ignorancja, niska jakość, konfliktowość, podważanie itd. Feedback wyznacza granicę dozwolonych zachowań. Opanujesz go, a wszyscy zyskacie.

3)

Prosta i zwięzła ściągawka z prawa pracy, czyli taka, która uchroni Cię przed mandatem (zawiera urlopy, nadgodziny, bhp)

Wiesz, że za naruszenia prawa pracy możesz dostać mandat 5000 zł lub trafić do aresztu? Ty, a nie pracodawca. Nie ma wymówki, że czegoś nie wiesz. Ta ściągawka to ochrona i odpowiedź na co uważać.

4)

Ebook o prowadzeniu zespołów w IT

Jak dobrze zarządzać zespołem?
Jakich błędów warto uniknąć?
Jak spełnić oczekiwania szefa?
Jakie są ciemne strony zarządzania?
Przeczytasz w dołączonym ebooku.

I wiele innych rzeczy składających się na ten emailowy niezbędnik Lidera IT. Zupełnie za darmo.

Świetny specjalista zostawał przeciętnym liderem?
Czas to zmienić!

Dołącz do bezpłatnego mailingu
...namów też na to swój zespół i szefa