Szkoła Kierowników IT

Program rozwoju kariery:

Ludzie mogą podążać właśnie za Tobą - stań się Liderem IT

Wkrocz na kolejny poziom kariery.
Ludzie, narzędzia, umiejętności.

Kolejna promocyjna edycja gdy cena spada o nawet 70% będzie na jesieni 2021. Aktualnie możesz dołączyć w regularnej cenie lub wpisać się na listę darmowej nauki i zagwarantować sobie miejsce w najbliższej edycji.

Bezpłatna nauka przez mailing i gwarancja miejsca oraz ceny w kolejnej edycjiCzy wiesz:

 • Jak zbudować świetny zespół IT?
 • Jak realizować zadania i osiągać cele na czas?
 • Jak nie pracować po 12h dziennie?
 • Jak dogadać się z biznesem? Być chwalonym przez szefa?
 • Jak wprowadzać zmiany by się udały?
 • Jak motywować siebie i innych?
 • Jak sprawić by ludzie sami chcieli z Tobą pracować?
 • Dlaczego komunikacja sprawia tyle problemów i jak ich uniknąć?
 • Jak czerpać radość zamiast frustracji z pracy?
 • Jak pozostać w zgodzie ze sobą?

Te odpowiedzi to tylko mały fragment tego co możesz otrzymać dołączając do programu rozwoju kompentecji Liderów IT

Opinie uczestników:

"Adrian łączy w sobie wiele cech, które bardzo cenię u ludzi. Po pierwsze określa go profesjonalizm i chęć dzielenia się wiedzą. Z chęcią zapoznaję się materiałami na temat zarządzania i IT, które publikuje. Jako osoba od lat związana z IT ma pragmatyczne podejście do życia i pracy. Dlatego wszystkie lekcje z jego kursu to przede wszystkim praktyka z przykładami z życia i minimum teorii. Z mnogości tych przykładów wypływa duże doświadczenie i ciągła chęć rozwoju. Adrian to życzliwa i uśmiechnięta osoba nastawiona na ludzi. Polecam Adriana jako kompetentnego specjalistę a wszystko co robi i czym się dzieli jako solidną wiedzę z odniesieniem do praktyki!"

- Krzysztof Kempiński (Developer, Podcast Porozmawiajmy o IT, https://porozmawiajmyoit.pl)

"Postanowiłam zakupić kurs, ponieważ już od jakiegoś czasu myślę o tej roli i chciałam sprawdzić czy jest to coś dla mnie oraz się przygotować do tego stanowiska. Szkolenie zawiera sporo materiału i w tym też tematy z których nie zdawałam sobie sprawy, że należą do obowiązków lidera. Pozwoliło mi to na lepsze przygotowanie się do tej roli oraz zapoznanie się z "codziennymi" problemami na tym stanowisku. Dodatkowo kurs zawiera zadania domowe. Część z nich można wykonać przed zostaniem liderem, a pozostałe już po otrzymaniu tej roli w zespole. Podsumowując jestem zadowolona z zakupu i zapewne będę jeszcze wracać do niektórych lekcji ;)"

- Monika Młodzik (Software Developer, Podcast Devsession Junior, Women in Technology)

"Kurs Adriana był dla mnie kołem ratunkowym w czasie pandemii, gdy jako świeżo upieczony lider musiałem mierzyć się z całą masą nowych, niestety ciężkich i mało satysfakcjonujących wyzwań. Kurs zdecydowanie pomógł mi uzupełnić i poukładać w głowie strzępki wiedzy zdobywane z doświadczenia i różnych źrodeł. Zauważyłem, że w wielu sytuacjach wiem jakie kroki powienienem podjąć, a przede wszystkim rozumiem dlaczego. Kurs jest podzielony na dużo krótkich i konkretnych lekcji, co pomaga odszukanie i odświeżenie konkretnych informacji po czasie. Polecam!"

- Marcin Dusza (Head of Delivery Centre, https://ucreate.it)

Czego nauczysz się z programu?

Budować współpracujące i wydajne zespoły IT  

Dowozić pracę na czas  

Skutecznie priorytetyzować i delegować zadania  

Przekierować konflikty na tworzenie, a nie niszczenie 

Rekrutować dopasowanych specjalistów    

Odnaleźć się w roli Lidera  

Dobierać narzędzia menedżerskie do sytuacji  

Zrozumieć swój styl działania i przywództwa  

Rozwinąć kompetencje miękkie

Docenić rolę biznesu, klienta, innych działów  

Zmotywować ludzi nie tylko finansowo  

Skutecznie radzić sobie z trudnym pracownikiem  

Przewodzić zmianie  

Zrozumiale komunikować się również poza działem IT  

Mieć czas na jedzenie pizzy (albo dwóch)!

Ten program zmienia specjalistów IT, ekspertów, team leaderów i managerów
w Efektywnych Liderów IT

Kto Ci pomoże Ci w Twojej drodze?
Instruktor i Mentorzy

Dostęp do Instruktora masz cały czas, a z Mentorami spotkasz się na trzech spotkaniach online (które nagramy, by móc obejrzeć je ponownie lub po raz pierwszy, jeśli je przegapisz). Mogą się też pojawić na grupie. Naszykuj pytania, dostaniesz odpowiedzi :)

ADRIAN SASIN - INSTRUKTOR

Wyróżniony jako Top10 najlepszych IT Managerów roku 2020, podczas wydarzenia IT Manager of Tomorrow 2020. Występuję na konferencjach, meetup'ach, w podcastach itp.

Mam ponad 18 lat doświadczenia w IT. Przeszedłem ścieżkę od technicznego specjalisty do managera i lidera. Rekrutowałem i/lub prowadzę zespoły w RPA, Chinach, Indiach, Anglii czy Polsce. Wyszkoliłem się podczas lat praktyki, na kursach, na studiach MBA oraz podczas licznych spotkań wymiany wiedzy i networkingu z Dyrektorami i IT Managerami. Jestem Senior IT Managerem w międzynarodowej organizacji (ponad 100 krajów).

Założyłem Szkołę Kierowników IT, bo wierzę w ludzi i uwielbiam rozwijać ich umiejętności (przywódcze, managerskie, soft skills, power skills). Za kilka lat będą tylko kompetentni szefowie :)

RAFAŁ STRZAŁKOWSKI - MENTOR (kwiecień)

W branży IT od 24 lat, od początku związany z obszarem operacji IT. Zaczynał jako pracownik service desk, by z czasem stać się Dyrektorem operacji i usług w takich firmach jak Orange Polska, grupa PZU, grupa PGE, gdzie zarządzał kilkuset osobowymi strukturami.

Od pięciu lat związany z międzynarodową firmą działającą w branży finansowej – International Personal Finance, gdzie odpowiada za zespół rozproszony po pięciu krajach Europy.

Specjalizuje się w transformacji i udoskonalaniu zarządzania usługami i utrzymania IT. Ma doświadczenie w obszarze konsultingu i szkoleń IT, prelegent wielu konferencji i wydarzeń ze świata zarządzania usługami IT zgodnymi z najlepszymi praktykami ITIL.

W życiu prywatnym rozwija wiedzę psychologiczną i psychoterapeutyczną, studiując i organizując spotkania i warsztaty dla zainteresowanych tą tematyką.

PRZEMYSŁAW SURMA - MENTOR (maj)

Zarządza zespołami projektowymi od kilkunastu lat. Zaczął od marketingu, ale dość szybko przekonał się, że to co lubi robić i dobrze mu wychodzi to dostarczanie projektów IT.

"Satysfakcja z przekształcania często niejasnych idei w konkretne plany i wcielanie je wraz z innymi w życie jest chyba wciąż moim głównym motywatorem."

Ma na koncie pracę w korporacjach, agencjach interaktywnych oraz startupach. Ostatnie lata to głównie długie, trwające lata i angażujące dziesiątki ludzi projekty związane z wdrażaniem platform eCommerce oraz aplikacji mobilnych.

Pracuje przeważnie w hybrydowych metodykach, gdzie fundamentem jest tradycyjne podejście do zarządzania projektami, ale dostarczanie oprogramowania odbywa się już w zwinny, iteracyjny sposób.

Jako Lead Scrum Product Owner, czy SAFe Agilist, wspomaga pracujące równolegle zespoły Scrumowe w zrozumieniu potrzeb użytkowników. Pomaga mu w tym psychologia, którą studiuje od 2018.

Współpracuje również z Zero Bullshit Management.

KRZYSZTOF BRYŁA - MENTOR (czerwiec)

Kiedy rozpoczynał swoją karierę w IT, na biurkach stały skrzynki z procesorami 386 i przyciskiem TURBO.

Dzisiaj jest Head of IT, Liderem, ale woli mówić członkiem zespołu IT, w grupie ESPERSEN. Promuje otwartość, zaufanie, chęć eksperymentowania, uczenia się z popełnienianych błędów.

"Moim celem życiowym jest zmiana świata na lepsze, wierzę że jest to możliwe, dzięki ciągłemu rozwojowi, zdobywaniu i dzieleniu się wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. Taka jest też moja definicja Lidera, jako osoby która przede wszystkim ROZWIJA innych aby umożliwiło im to DOSTARCZANIE ich celów."

Prywatnie, jest w szczęśliwym związku, dumnym ojcem dwóch córek, miłośnikiem dobrej kawy, wycieczek biegowych, ultramaratonów.

Działa społecznie jako wolontariusz, a także lider grup wolontariackich. Lubi o sobie myśleć "wieczny poszukiwacz równowagi" i jest to kolejny obszar, którym Krzysztof podzieli się z uczestnikami.

Oto jedna minuta ze spotkań z mentorami z II Edycji, a otrzymasz dostęp do trzech ponad dwugodzinnych opisanych nagrań

Piotr Kalisz

Bank Pekao, IPF, Nest Bank i inne spółki giełdowe sektora finansowego dały Piotrowi ponad 16 lat w roli Dyrektora IT i członka zarządu. Zarządzał setkami osób i wdrażał nowoczesne rozwiązania IT.

Obecnie trener, mentor, coach i konsultant executive i senior managerów. Specjalizuje się w rozwoju 4 obszarów: myślenie systemowe i strategiczne, komunikacja, zarządzanie zmianą i zarządzanie zespołem.

Autor książki „Oko w oko z samym sobą. Poznaj. Zrozum. Zmieniaj.” Piotr jest też ojcem trójki dzieci, podróżnikiem oraz entuzjastą ciągłego rozwoju osobistego i efektywności.

Grzegorz Duda

Dobrze znany w świecie programistów, związany początkowo z Javą, a od wielu lat bardziej rozpoznawalny jako organizator wielotysięcznych konferencji takich jak Devoxx Poland, czy co raz bardziej znanym Beyond Code.

Sam był kiedyś programistą przez kilkanaście lat. A później przez kilka lat kierował zespołami IT.
Po drodze tworzył wiele rzeczy, od e-czasopisma Java Express, przez UnConference i podcast o programowaniu.

Obecnie współtworzy także Klub Prelegenta, w którym pomaga osobom z IT dobrze wypaść na scenie, poprawić umiejętności komunikacyjne i zbudować rozpoznawalną markę osobistą.

Mariusz Sieraczkiewicz

Wdrażał praktyki Agile w Polsce, zanim było to znane. Mariusz to Programista, architekt, konsultant, trener BNS IT, mówca konferencyjny i lider, który szkolił ludzi z między innymi takich firm jak: ING, mBank, Grupa Allegro, Sii, Tieto, Symantec, YDP, Opera, Samsung, Cybercom Poland Sp. z o. o., Trapeze Poland, Apator S.A., LSI Software S.A., SAS Institute Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń SA, PRUFTECHNIK Technology.

Jego obszary specjalizacji to: refaktoryzacja, czysty kod oraz technical leadership. Twórca metody Naturalnego Porządku Refaktoryzacji.

Autor bardzo dobrze ocenionej książki "Technical Leadership - od eksperta do lidera", prowadzi bloga technicalleadership.pl, a w pracy jak i życiu kieruje się zasadą, że człowiek jest najważniejszy.

Uczysz się wszystkiego samodzielnie? Moja historia

Będąc w IT uczyłem się wszystkiego sam. Też tak robisz?

Kolejny język, technologia, framework - stawiamy laby i próbujemy. Google, forum, manual.

I wiesz co?  

To działało całkiem nieźle w sprawach technicznych, bo zazwyczaj błędy nikogo nie krzywdziły.

Ale.... Ludzie to nie maszyny. Nie chciałem popełniać błędów gdy chodziło o zespół, o moich ludzi.

Chciałem mieć tylko pozytywny wpływ, żeby byli zadowoleni, że ze mną pracują.

Szef naciskał na rezultaty, zespół nie zawsze się ze mną zgadzał. Presja z dwóch stron. Siedzieć po 12 godzin dziennie? Zrezygnować?

Chciałem być dobrym liderem, ale umiejętności techniczne to za mało. 

Musiałem nabyć nowe kompetencje, poznać narzędzia, zdobyć wiedzę i często brakowało mi wsparcia.  

Tylko gdzie? Skąd? Od kogo? Z kim porozmawiać?

Znasz już to? Czy to dopiero przed Tobą?  

Minęło kilka lat. Jestem po drugiej stronie. 

Nie musisz przechodzić przez to samo. Oferuję Ci moje doświadczenie. Pomogę Ci.

Wiem, że mogę pomóc rozwinąć kompetencje, dać narzędzia, wiedzę i wsparcie! Dzisiaj.

Na pewno też chcesz być dobrym Liderem, mieć pozytywny wpływ na ludzi, prawda?

Jak wygląda przykładowa lekcja?

Tydzień 2 - Lekcja 14  - Macierz kompetencji zespołu IT

Czy to program dla Ciebie?

TAK, jeśli:

- Masz już swój zespół

- Chcesz prowadzić pierwszy zespół  

- Czujesz, że można lepiej przewodzić, coś poprawić

- Myślisz o rozwijaniu kompetencji managerskich, przywódczych jak i power/soft skills

- Wierzysz, że ludzie są raczej dobrzy 

 - Chcesz poznać wiedzę z MBA i narzędzia liderów

- Jesteś otwarty na dzielenie się doświadczeniem  

NIE, gdy:

- Dopiero zaczynasz karierę zawodową  

- Nie lubisz swojego zespołu  

- Jesteś Juniorem

- Sądzisz, że niczego nie musisz się już uczyć

- Jesteś prawdziwym, wieloletnim ekspertem w zarządzaniu ludźmi i zmianą, występujesz na konferencjach, dzielisz się wiedzą, mentorujesz

- Zwodzisz, manipulujesz lub okłamujesz  

Jesteś na TAK?

Co otrzymasz w programie?

 • Ponad 200 lekcji video dostępnych 24/7 (+audio + tekst)

Opisane sposoby, narzędzia, umiejętności, praktyka jak i niezbędna teoria. Po prostu wszystko co potrzeba by sprostać wyzwaniom lidera. Możesz odtwarzać w domu, w pracy, na telefonie czy tuż przed spotkaniem. Nagrania są bardzo treściwe i wystarczająco krótkie by nie zanudzić. Do tego wersje audio do pobrania offline oraz transkrypcje w pdf do czytania.

 • Dostęp do zamkniętej Grupy Liderów IT

Omów swoje wyzwania i problemy z innymi, korzystaj z doświadczenia innych Liderów IT. Nawiąż sieć kontaktów, dzięki czemu Twoja kariera będzie jeszcze lepiej postępować. Dziel się swoją wiedzą i korzystaj ze Slacka i/lub Facebooka. To Twój prywatny Mastermind i networking.

 • Prawdziwe use-case'y, szablony, testy, najlepsze praktyki

Doszkolisz się w sposób praktyczny i ze spojrzeniem z różnych stron. Korzystaj z gotowych przykładów i dokumentów.

 • Spotkania na żywo online z Mentorami

Regularne spotkania live, gdy chcesz porozmawiać zamiast pisać lub gdy chcesz posłuchać o czym rozmawiają inni i jak sobie radzą.

W tej edycji do spotkań będą dołączali Mentorzy, dzięki czemu poznasz jeszcze szersze spojrzenie na IT.

 • Aktualizacje programu - słucham Twoich potrzeb

Dodatkowe lekcje będą dodawane zgodnie z życzeniem uczestników programu, by uczynić go jeszcze lepszym. Masz dostęp do wszystkich aktualizacji bez dodatkowych opłat.

 • Gwarancję zadowolenia - 30 dni na testowanie

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Try & buy. Masz 30 dni na testowanie programu, w ciągu których dostaniesz 100% zwrotu jeśli się wycofasz ze zdobywania wiedzy i społeczności Liderów IT.

 • Dodatkowe bonusy

Otrzymasz też dodatkowe bonusy, rzeczy, które działają u mnie w IT, w zarządzaniu, polecane książki, trendy, filozofie, metodologie, źródła wiedzy, wywiady czy rozmowy również o startupach oraz przedsiębiorczości. Opcjonalnie dostaniesz też cotygodniowy newsletter, w którym na bieżąco daję ciekawostki i linki.

"Program Adriana pomógł mi szybko wejść w tematy zarządzania zespołem, procesami i standardami pracy. Pomimo studiów MBA i dziesiątek książek, wiele treści było dla mnie nowych. Często bardzo praktyczne rady i przykłady pomagały mi ulepszać zarówno swój warsztat pracy, jak i zespołu, wiele elementów wdrożyłem z sukcesem. Procesy rekrutacji, motywacja, procesy, komunikacja - wszystko w jednym miejscu. W razie potrzeby call i wymiana doświadczeń, brainstorming i pomysły i w efekcie plan zmian - to było najlepsze. Polecam program dla każdego, szczególnie dla początkujących liderów, ale także dla tych, którzy wszystkich rozumów jeszcze nie zjedli. Ja natomiast mam nadzieję, że program będzie ewoluował i w przyszłości dotknie jeszcze większej ilości tematów"

- Piotr Pobikrowski, MBA (Head of Planning and Delivery)

Co zawierają kolejne moduły?

Program jest podzielony na 12 tematycznych modułów. Są one ułożone w kolejności w jakiej warto je poznawać, ale już od pierwszego dnia otrzymujesz dostęp do całego materiału!  

Agenda:

Moduł 1 - Wprowadzenie

01: Powitanie 02: Twój prowadzący 03: Plan gry 04: Nie jesteś sam(a) 05: Wymagania co do kursu 06: Autoanaliza i kompetencje 07: Zaczynaj od dlaczego 08: Twój kontekst 09: Specjalista, ekspert, a manager 10: Lider techniczny 11: Ścieżka managerska 12: Umiejętności i SFIA 13: Praca domowa

Moduł 2 - Budowanie zespołu

01: Omówienie 02: Budowanie zespołu 03: Forming 04: Storming 05: Norming 06: Performing 07: Adjourning oraz Transforming 08: 5 dysfunkcji zespołu 09: Brak Zaufania 10: Obawa przed konfliktem 11: Brak Zaangażowania 12: Unikanie odpowiedzialności 13: Nieprzywiązywanie uwagi do rezultatów 14: Macierz kompetencji 15: Relacje z zespołem 16: Co gdy zostałem szefem kolegów? 17: Co gdy ktoś z zespołu chciał to samo stanowisko? 18: Ile rzeczy robić technicznych z poprzedniej roli a ile nowych? 19: Praca domowa

Moduł 3 - Zarządzanie ludźmi

01: Omówienie 02: Feedback dawanie 03: Feedback otrzymywanie 04: Feedback negatywny/konstruktywny 05: FUKO i pytania 06: zarządzanie zadaniami (priorytety) 07: Systemy produktywności 08: Za dużo zadań na głowie 09: Delegowanie teoria 10: Delegowanie praktyka 11: Śledzenie postępów i zaufanie 12: Czy zespół da radę, czy może więcej? 13: Ocena roczna, cele roczne 14: Kiedy pomagać, kiedy obserwować? 15: Zespoły zdalne, wirtualne, rozproszone 16: Wyzwania zdalnych zespołów 17: Defniowanie Zasad Pracy 18: Wielkość zespołu 19: Co gdy nie znam odpowiedzi na pytania od zespołu? 20: Najczęstsze błędy

Moduł 4 - Trudny pracownik

01: Omówienie
02: Ustalanie przyczyny
03: Nie przestrzega reguł
04: Nie dostarcza na czas
05: Brak motywacji
06: Zła postawa
07: Rywalizacja
08: Problem z jakością
09: Brak lub nie trzymanie się procesu
10: Brak wiedzy (niesamodzielność)
11: Inne definicje i zrozumienie
12: Mówi jedno, robi drugie
13: Niechęć do innych osób (konfliktowość)
14: Prywatne problemy
15: Mediacje
16: Plan poprawy
17: Ile błędów można popełnić
18: Zwalnianie
19: Najczęstsze błędy
20: Case’y study

Moduł 5 - Zarządzanie w organizacji

01: Omówienie i poziomy zarządzania
02: Relacje z szefem
03: Tradycyjne role kierownika i cykl zarządzania
04: Planowanie (zadania, strategia)
05: Organizowanie (pracy i zespołów)
06: Kierowanie
07: Kontrolowanie (monitorowanie)
08: Wizja, misja, strategia
09: Struktura organizacji
10: Zarządzanie macierzowe
11: Sprzeczne polecenia
12: Wyznaczanie celów (OKR)
13: Przekazywanie informacji
14: Podejmowanie decyzji (umocowanie)
15: Zarządzanie wiedzą (test autobusu)
16: Kreatywność i innowacja w pracy
17: Spotkania firmowe i zespołu
18: Efektywne spotkania
19: Inne działy w firmie
20: Przestrzeganie procesu 21: Praca domowa

Moduł 6 - Samoświadomy Lider (psychologia)

01: Omówienie
02: Lider a manager
03: Style przywództwa
04: Twoje role
05: Trener, Mentor, Coach
06: Moje mocne i słabe strony
07: Nadrabiać czy delegować
08: Testy i badania psychometryczne
09: Gallup
10: DISC
11: MBTI
12: FRIS
13: Dobieranie ludzi, a różnorodność
14: Specjaliści vs generalisci
15: Budowanie autorytetu
16: Jak planować
17: Elastyczność
18: Cechy lidera
19: Twój następca
20: Podejmowanie decyzji
21: Branie odpowiedzialności
22: Praca domowa

Moduł 7 - Motywacja

01: Omówienie
02: Piramida potrzeb Maslowa
03: Motywacja wewnętrzna
04: Motywacja zewnętrzna
05: Automotywacja
06: Teoria herzberga
07: Wartości i motywatory
08: Kij i marchewka
09: Teoria Drive
10: Flow
11: Zwiększanie motywacji
12: Rozwój i zadowolenie pracownika
13: Szkolenia, certyfikaty, konferencje
14: Nadgodziny
15: Pieniądze, kiedy motywują?
16: Co zamiast podwyżki?
17: Nagradzanie i karanie pracowników

Moduł 8 - Komunikacja

01: Omówienie
02: Komunikat, nadawca, odbiorca
03: Aktywne słuchanie
04: Język ciała
05: Szczerość i transparentność
06: Jak mówisz vs Co mówisz
07: IQ vs EQ
08: Empatia, emocje i uczucia
09: Zakłócenia w komunikacji
10: Zrozumienie
11: Źródła konfliktów
12: Rozwiązywanie konfliktów cz.1
13: Rozwiązywanie konfliktów cz.2
14: Dobre praktyki
15: Zmiana własnego zdania
16: Komunikacja w firmie
17: Praca domowa 

Moduł 9 - Zmiana pod kontrolą

01: Omówienie (czym jest zmiana)
02: Projekty vs utrzymanie
03: Krzywa zmiany
04: Emocje podczas zmiany
05: Adopcja technologii
06: Słoń i jeździec (emocje i logika)
07: Mapowanie interesariuszy
08: 8 kroków do zmiany
09: Opór przed zmianą
10: PDCA, ciągłe udoskonalanie
12: Kaizen
13: Eksperymentowanie, fail fast
14: Widoczna praca - Systemy ticketujące
15: Widoczna praca - Kanban
16: Audyt
17: Zabójcy pomysłów i inicjatyw  

Moduł 10 - Rekrutacja 

01: Omówienie
02: Rekrutacja proces
03: Kogo naprawdę potrzebujesz i dlaczego
04: Zachowania, umiejętności i lata doświadczeń
05: Rekrutacja wewnętrzna i zewnętrzna
06: Wstępna selekcja
07: Rozmowa rekrutacyjna
08: Czego nie wolno
09: Pytania na rozmowie rekrutacyjnej
10: Poziom bezrobocia
11: Za wysokie kwalifikacje
12: Kontraktorzy vs etatowcy
13: Wdrożenie nowego pracownika (onboarding)
14: Umowy i kontrakty
15: Backfill
16: Kobiety w IT
17: Osoby z niepełnosprawnością

Moduł 11 - Dane i wartość IT

01: Omówienie 02: Relacja z biznesem 03: Relacja z klientem 04: Relacja z innymi zespołami IT 05: Relacje z dostawcami 06: Raportowanie
07: Trend i punkt
08: Metryki wydajności, KPI
09: KPI i zachowania
10: Service Level Agreements (SLA)
11: Value Stream Mapping
12: Teoria ograniczeń  

Moduł 12 - Co dalej?

01: Omówienie
02: Nowa autoanaliza
03: Dalszy rozwój
04: Przyszłość IT
05: Ankieta i opinia
06: Certyfikat
07: Podziękowanie  

BONUSY - Dodatki  

01: Biblioteczka 
02: Live Q&A
03: Devops
04: Pierwsze 100 dni w nowej roli

BONUS - Finanse i Budżet (05.2021)

Capex, Opex, Budżetowanie, Cashflow, Amortyzacja itd.

Kto od Ciebie kupuje Adrian?
Firmy i ludzie, którzy chcą rezultatów, a nie obietnic:

To ile to kosztuje, Adrian?

Podsumujmy pakiet III Edycji:

 •  12-modułowy program stawania się Liderem IT
 •  Bonusowe materiały, use case'y 
  (wartość 480 zł)
 •  Ponad 200 lekcji video dostępnych 24/7
  (wartość 3000 zł)
 • Transkrypcje oraz wersja audio do pobrania
  (wartość 190 zł)
 •  Zamknięta Grupa Mastermind dla Liderów IT (Slack i Facebook)
  (bezcenne)
 •  Live calls co miesiąc - rozwiązanie Twoich wyzwań
  (bezcenne)
 • Spotkania z doświadczonymi Mentorami
  (bezcenne)
 • Stała opieka instruktora
  (bezcenne)
 •  Dostęp do programu i aktualizacji jak długo chcesz
  (wartość 300 zł rocznie)
 •  Certyfikat potwierdzający ukończenie (do CV i LinkedIn)

Gwarancja zadowolenia lub zwrot 100% pieniędzy
(testuj 30 dni)
 

Razem 3227zł +vat lub nawet 70% taniej dwa razy w roku! Wystarczy, że wpiszesz się na darmowy, rozwojowy mailing, bez reklam.

Wiedza i umiejętności które zostają z Tobą, bo masz do nich dostęp 24/7 i uczysz się własnym tempem!

Dołącz do programu rozwoju kompetencji przywódczych, managerskich i inteligencji emocjonalnej, czyli umiejętności Lidera IT!

Masz pytania? Tu są odpowiedzi (FAQ)

Czy mogę zapłacić kartą? Tak, jest dostępna taka płatność, współpracuję z Elavon (visa, mastercard), można też płacić przelewem, blikiem itd. W razie mniej standardowych kart, możesz też skorzystać z drugiej możliwości płatności kartą: przy wyborze płatności, klikasz dolną opcję, "portfele elektronicznie", następnie wybierasz Paypal, podajesz podstawowe dane, klikasz dalej i wybierasz opcję "zapłać kartą". Nie trzeba mieć konta paypal. W razie pytań napisz proszę do mnie.  

Czy pomożesz namówić moją firmę, żeby kupiła szkolenie dla mnie? Tak! Tutaj znajdziesz ofertę dla firm. Co więcej, jeśli zakupisz program sam(a), a potem namówimy Twoją firmę na zakup dla Ciebie, to zwrócę Tobie pieniądze za Twój zakup.  

Kiedy mi się zwróci ta inwestycja? W zasadzie po pierwszym awansie. Kiedy on nastąpi? Razem z Twoim zaangażowaniem pojawią się efekty. Materiały spokojnie można przyswoić w 3 miesiące, zrobić prace domowe i porozmawiać na żywo. Ale jeśli kupisz kurs i nie będziesz nic robić... coż, nic się nie zmieni. Niektórzy uczestnicy mówią, że dzięki kursowi odzyskali poczucie kontroli, spokój i jest to ważniejsze niż awans.

Na jak długo otrzymuje dostęp? Na jak długo tylko zechcesz. Ze względu na przepisy prawne dostęp za zakup otrzymujesz na 12 miesięcy, po czym na Twój wniosek jest on bezpłatnie przedłużany na kolejne 12 miesięcy i kolejne itd. Dostajesz też cały czas program i jego aktualizacje oraz możliwość spotkań z gośćmi specjalnymi i mentorami. Czyli, że dostęp masz na tak długo jak tylko zechcesz, bez dodatkowych opłat.

W jakiej formie jest realizowany program? Wszystkie lekcje są dostępne online, grupa tak samo, spotkania live call również, więc nigdzie nie musisz jeździć i przesiadywać w dusznej salce lub narażać się na wiejącą po szyji klimatyzację. W Twoim domu na Twoim telefonie, laptopie, gdy będziesz wygodnie siedzieć na kanapie, wiedza będzie do Ciebie płynąć szerokiem strumieniem. Ty naciskasz start, stop, przewiń. Ty zadajesz pytania.

Jak ten program ma się do Management 3.0 czy Agile Leadership? Za użycie znaczka zgodności z Management 3.0 trzeba płacić 4 tyś rocznie plus opłata za każdą godzinę warsztatu. Agile Leadership jest fajnym zwrotem, ale nie jest konkretnym produktem czy marką. Nie wymyślam koła od nowa. Niektóre rzeczy się pokrywają, ale ja dostarczam Ci umiejętności nie tylko do kierowania zespołem, ale też do zrozumienia biznesu, siebie, przeprowadzania transformacji, kontrolowania ryzyka i .... większej satysfakcji z pracy.

Dlaczego nic nie ryzykuje? Dostajesz 30-dniową gwarancję i możliwość zwrotu całej wpłaconej kwoty, jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań. Wystarczy, że do mnie napiszesz

Dlaczego ten program jest tak tani? Bo zainspirowałem się Henrym Fordem, który podobno chciał zrobić samochód tak tani, by jego pracownicy mogli go kupić. A ja bym chciał, żeby dołączenie było możliwe nawet bez firmowego budżetu szkoleniowego. Liczę na efekt skali.

Dlaczego ten program jest tak drogi? To cena jednego dnia pracy eksperta IT np Senior Developera czy Team Leadera, Architekta. Może to będzie też Twoja dzienna pensja? Dzięki tej inwestycji w siebie zaoszczędzisz sobie wiele dni i bezsennych nocy, które się zdarzają gdy nie znasz narzędzi, sposobów działania, czy nie masz do kogo się zwrócić o wsparcie i pomoc z Twoimi problemami. Tu nie jesteś sam(a).

Czy otrzymam fakturę VAT? Jak najbardziej! System wyśle Ci fakturę zazwyczaj parę minut po wpłacie, maksymalnie w 24h. Jeśli prowadzisz działalność możesz wrzucić tą fakturę w koszty. W ten sposób program jest dla Ciebie jeszcze tańszy.

Czy mogę kupić na raty? Niestety, nie. Proszę Cię też, nie bierz kredytów, żeby zakupić ten program, tylko zacznij systematycznie odkładać i dołącz do programu w kolejnym otwarciu za kilka miesięcy (będzie trochę drożej).

Czy otrzymuje dostęp od razu do wszystkich materiałów i lekcji? TAK! Już od pierwszego dnia korzystaj z całości materiałów i zamkniętej Grupy Liderów IT (Slack + Facebook). 

Czy mogę indywidualnie kupić dostęp po zamknięciu sprzedaży? Niestety nie. Ale możesz złożyć zamówienie w okienku czasowym i opłacić je nieco później. Gdy do mnie napiszesz wystawię Ci niezobowiązującą fakturę pro-forma, która gwarantuje Ci cenę i miejsce. Kolejne otwarcie będzie dopiero za kilka miesięcy w wyższej cenie. 

Czy są jakieś wyjątki? Tak, w przypadku firm, gdzie proces zakupowy trwa dłużej, jest możliwość zakupu jeszcze przez parę dni po uprzednim kontakcie - wystawię wtedy fakturę pro-forma z gwarancją ceny i miejsca, na podstawie której dział księgowy może, ale nie musi zrealizować zakup. Złóż zamówienie i zapraszam do indywidualnego kontaktu, by pozostawić dłuższy czas na opłacenie.

Kiedy uzyskam dostęp? Od razu po zrealizowaniu zamówienia. Automat prześle Ci pierwsze hasło, które należy od razu zmienić. Jeżeli wybrałeś fakturę pro-formę, to po opłaceniu jej.

Czy oferujesz zniżki? Dla zakupów grupowych oferuje indywidualne zniżki, proszę napisz do mnie w tej sprawie.

Czy można inaczej zdobyć tą wiedzę? Jak najbardziej. Potrzebujesz tylko dużo czasu spędzić w bibliotece, czytać książek, słuchać audiobooków, podcastów, oglądać zagraniczne nagrania na YT, albo pójść na kilka szkoleń, studia podyplomowe czy studia MBA za ponad 33 tyś (trwają 2 lata i będziesz musiał zdać też statystykę i inne ciekawe przedmioty, napisać pracę dyplomową), a potem jeszcze postarać się znaleźć grupę osób, z którymi wymieniałbyś się wiedzą. Może gdzieś na forach, grupach? Bo to nie sama wiedza, to proces stawania się lepszym szefem, ułożony w łatwą do przyswojenia strukturę.

Czy mogę kupić z zagranicy? Tak, np. paypalem (i kartą), przelewem tradycyjnym czy robiąc przelew za pomocą Revolut. Fakturę wystawię wtedy manualnie i tak samo otrzymasz dane do logowania.

Ja już sporo wiem, mogę kupić tylko wybrane lekcje? Już nie raz słyszałem gdy ktoś mówił, że coś potrafi bo robi to od wielu lat lub przeczytał o tym książkę. Niestety często okazywało się, że nabrał złych nawyków, zignorował ważne detale i nie wie dlaczego jest mu ciężej osiągnąć efekt niż kolegom na podobnych stanowiskach. Nalegam, sprawdź swoje fundamenty zanim wzniesiesz na nich dom. Przejdź przez rzeczy, które znasz i upewnij się, że nie ma tam groźnych luk.

Kontakt

"Jeśli masz jeszcze pytania, pisz do mnie śmiało"

adrian@szkolakierownikow.pl  

Adrian Sasin