To nie przypadek decyduje o awansie

Czy to brzmi znajomo?

Dwie osoby z zespołu wykonują świetną pracę, osiągają niezłe rezultaty, ale tylko jedna z nich dostaje awans, a druga jest pominięta. Jeśli nie wydajność pracy, to co tak naprawdę decyduje o awansie?

Chcesz awansować?

Przeczytaj za darmo i awansuj, bo możesz 🙂

Pobierając plik wpisujesz się na ciekawy newsletter (tu przykład, zero spamu) z którego możesz wypisać się jednym kliknięciem kiedy zechcesz

Kim jestem?

Nazywam się Adrian Sasin (LinkedIn) i jestem ekspertem IT, liderem i kierownikiem wyższego szczebla w międzynarodowej organizacji (110 krajów). Posiadam tytuł MBA oraz liczne ceryfikaty: ITIL v4 Managing Professional, DevOps Leader, Prince2 PM, COBIT itd. Zarządzam zespołami i rekrutowałem w Chinach, Indiach, Polsce, Anglii, a w przeszłości także w RPA. Zatrudniałem ludzi zarabiających od 4 do 30 tyś zł miesięcznie. Zarządzam budżetem przekraczającym 20 mln złotych. 

Założyłem Szkołę Kierowników IT i dzielę się wiedzą z kolegami i koleżankami z branży. Jeśli chcesz słuchać, powiem Ci co działa i co możesz zrobić, by szybciej awansować. Ale ostrzegam, to nie jest droga na skróty, dająca efekt w 7 dni. Dyrektorzy ani prezesi nie są w szoku, bo sami tak robią.

Wmówiono Ci, że masz pilnie i cicho wykonywać swoje obowiązki, a ktoś kiedyś Cię awansuje? Że masz siedzieć po godzinach, żeby zasłużyć? Muszę Cię rozczarować….

Znasz tylko fragment przestarzałej zasady. Może jeśli będziesz mieć dużo szczęścia, to na jakiś czas to wystarczy…  

Jednak jeżeli chcesz zrozumieć lepiej co jest potrzebne do awansowania w IT i szybciej awansować, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!

Pobierając plik wpisujesz się na ciekawy newsletter (tu przykład, zero spamu) z którego możesz wypisać się jednym kliknięciem kiedy zechcesz

Przeciętność w IT
zostaw innym.

Szkoła Kierowników IT | Polityka Prywatności | Regulamin