Awans – część 2

Awans

Awans to na tyle ważna sprawa, że postanowiłem nakręcić i podzielić się kolejnym filmem na ten temat. Co dziwne, nie jest to często poruszany temat, a sądze, że powinien. Pomaga dla przykładu zapobiegać wypaleniu zawodowemu, bo zmieniamy część naszych obowiązków na nowe. Utrzymuje nas w stanie zdrowego uczenia się i rozszerzania lub doskonalenia naszych umiejętności. No i chyba najważniejsze, gdy dostajemy awans, nie tylko zarabiamy więcej, nie tylko nasz status rośnie, ale i czujemy się docenieni przez naszego szefa, więc mamy motywację by robić więcej i się wykazać.

Tym razem jest to niepublikowana nigdzie wcześniej autorska metoda.

Jeśli jeszcze nie widziałeś części pierwszej to zapraszam tutaj.

Zdaje sobię sprawę, że to co brzmi w teorii łatwo, w praktyce jest już trudniejsze. Nadal jednak uważam, że lepiej znać metody, które przyspieszają awans i zacząć je stosować, niż czekać na łut szczęścia.

Stosujesz ten sposób lub znasz inne metody? Podziel się proszę w komentarzu ze społecznością IT co robisz, by Twoja kariera nie stała w miejscu.

A znasz już najlepsze narzędzie managerów zespołów? Zobacz też inne video na moim kanale youtube.

Udostępnij:

LinkedIn
Twitter
Facebook

Znajdziesz nas na:

Popularne wpisy

Interesujące?

Uzyskaj więcej i bądź na bieżąco!

Dołącz do społeczności Managerów, Kierowników, Team Leadów nastawionych na rozwijanie umiejętności i dzielenie się wiedzą!

Zobacz

Polecane wpisy

Jak podejmować decyzje w grupie?

Jak często bierzesz udział w podejmowaniu decyzji, głosowaniu, gdzie wszyscy się ze sobą zgadzają?Tylko bez oszukiwania! Milczenie się nie liczy, ponieważ często takie decyzje oznaczają „wszystko mi